PZAZWIĄZEKTATRYWYPRAWYWSPINACZKA SPORTOWASKIALPINIZMALPINIZM JASKINIOWYWSPINACZKA SKALNASZKOLENIE

Aktualności

IV KMG
Akcją ratunkową w kopalni uranu zakończyły się warsztaty zaplanowane na pierwszy dzień konferencji. Spokojna dotąd Kotlina Jeleniogórska gościła uczestników IV Konferencji Medycyny Górskiej. »

IV Konferencja Medycyny Górskiej
Polski Związek Alpinizmu zaprasza na IV Konferencję Medycyny Górskiej, która odbędzie się w dniach 9 - 11. listopada 2014. »

6th European Hypoxia Symposium
W dniach 10.09. - 15.09. na Polanie Chochołowskiej będzie miała miejsce konferencja "6th European Hypoxia Symposium". Jako współorganizator tego wydarzenia, Komisja Medyczna zaprasza wszystkich zainteresowanych medycyną górską do czynnego i biernego udziału. »

Rekomendacja UIAA nr 11 - "Kijki trekkingowe"
W sekcji "Materiały edukacyjne UIAA" (dział: Materiały edukacyjne Komisji Medycznej) ukazało się tłumaczenie rekomendacji Komisji Medycznej UIAA nr 11 pt. „Używanie kijków trekkingowych w górach". Zapraszamy do lektury »

"Choroby wysokościowe" - aktualizacja 2012
W sekcji "Materiały edukacyjne UIAA" (dział: Materiały edukacyjne Komisji Medycznej) ukazała się aktualizacja rekomendacji Komisji Medycznej UIAA nr 2 pt. „Choroby wysokościowe". Zapraszamy do lektury. »

Rekomendacja UIAA nr 10 - "Leki w górach"
W sekcji "Materiały edukacyjne UIAA" (dział: Materiały edukacyjne Komisji Medycznej) ukazało się tłumaczenie rekomendacji Komisji Medycznej UIAA nr 10 pt. „Leki w górach". Zapraszamy do lektury. »

Relacja z III Konferencji Medycyny Górskiej
W dniach 10-11 listopada 2012 r. w Krynicy odbyła się III Konferencja Medycyny Górskiej zorganizowana przez: Polskie Towarzystwo Medycyny i Ratownictwa Górskiego, Komisję Medyczną Polskiego Związku Alpinizmu, Zakład Medycyny Sportowej i Fizjologii Wysiłku Fizycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. »

Rekomendacja UIAA nr 9 - "Dzieci w górach"
W sekcji "Materiały edukacyjne UIAA" (dział: Materiały edukacyjne Komisji Medycznej) ukazało się tłumaczenie rekomendacji Komisji Medycznej UIAA nr 9 pt. „Dzieci w górach". Zapraszamy do lektury »

II Konferencja Medycyny Górskiej w Podlesicach
22-23.X.11 Podlesicach odbyła się II Konferencja Medycyny Górskiej zorganizowana przez Komisję Medyczną PZA i Śląski Uniwersytet Medyczny. »

Sesja wspólna Komisji Medycznej PZA i PTMS
W trakcie XXIX ZJAZDU NAUKOWEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA MEDYCYNY SPORTOWEJ w Bydgoszczy 14 października 2011 odbyła się sesja wspólna Komisji Medycznej PZA oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.Sesja spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjeciem uczesników zjazdu. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział i zapraszamy na koleną sesję która odbędzie się w Poznaniu w trakcie XXX zjazdu PTMS 12-13.X.2012 »


 
grupa aktualności
rok publikacji
maksymalna liczba wyników
© Polski Związek Alpinizmu :: 00-087 Warszawa ul. Corazziego 5/24, tel./fax 022 875 85 05, tel. 504 002 610
bank: Bank Zachodni WBK 48 1500 1126 1211 2009 3906 0000
NIP: 527-21-39-619
e-mail: biuro@pza.org.pl, skype: pezeta
email: webmaster@pza.org.pl